Jako ostropestřec pomáhá při regeneraci jater

Jako ostropestřec pomáhá při regeneraci jater

Trvání a průběh regenerace jater ostropestřcem mariánským

1

Regenerace a peeling

Na začátku procesu regenerace se ostropestřec rozloží v žaludku. Během rozkladu se spustí tvorba trávicích enzymů a játra spustí tvorbu žluči. Následně ostropestřec přechází do střev, kde se obsažené látky vstřebají do krve. Tak, jak postupuje střevním traktem, čistí a regeneruje střevní trakt, tedy provádí jakýsi peeling střevních stěn. Upozorňujeme na skutečnost, že v prvních dnech bude stolice výrazněji zapáchat.

timeline-right

2

Zpravidelnění vylučování

Asi do 7 - 10 dní od začátku užívání dokáže zpravidelnit vylučování, což je velmi důležité z hlediska hnilobných procesů, které poškozují stěny střev. V této době už se játra začínají zbavovat přebytečného tuku.

4

Pokles hladiny cholesterolu

Po přibližně pěti týdnech užívání jsou již výrazněji znatelné změny na očích a obličeji. Těch si možná vy při pravidelném pohledu do zrcadla nevšimnete, ale všimnou si jich lidé, s nimiž jste se déle nesetkali. Co je však nejpodstatnější, účinky se odrazí zejména na krevních a jaterních testech. Po pěti týdnech užívání klesnou hodnoty až o 50 %. Například takový cholesterol - LDL z 9 na 7.

timeline-left

3

Zbavení se nežádoucích látek

Po asi třech týdnech užívání začnete pozorovat pozitivní účinky bylinky. A to z důvodu částečného zbavení se nežádoucích látek v krvi, které vyvolávaly únavu, migrény, nevolnost, alergie a zánětlivé procesy. Stejně tak i už očištěné stěny střev začnou lépe vstřebávat látky potřebné pro harmonickou činnost orgánů.

5

Regenerace jaterních buněk

Pokud budete v kúře pokračovat dál, po dvou měsících si změn na těle všimnete i sami. Samozřejmostí je, že se budete lépe cítit a lépe vypadat. Zažívací trakt s vylučováním synchronně zajistí lepší vstřebatelnost, a tím i výživu. Látky, které vaše tělo dlouhodobě postrádalo, nyní proudí do žil a dodávají vám energii i vitalitu.

timeline-right

6

Zdravá játra

Tři měsíce užívání vás přivedou relativně ke zdravým játrům a vaše krevní testy budou v normě. V této době játra zmenší svůj objem, ve střevním traktu nebudou probíhat hnilobné procesy, nebude vás nadýmat a zbavíte se i vnitřního tuku. Redukci tuku si všimnete na velikosti břicha, protože i játra zbavená tuků se zmenší. Ostropestřec je tedy ideální volba i při hubnutí. Jelikož má vysokou nutriční hodnotu, při jeho užívání nepociťujete hlad. Budete sice hubnout, ale svůj jídelníček nemusíte striktně obměňovat.

Uváděné trvání vychází z obvyklého procesu, avšak je pouze orientační. Vše závisí na tom, v jakém stavu je vaše játra na začátku užívání.

plod-pestrec

Vše o užívání ostropestřce

Jednu hodinu po užití se nedoporučuje pít mléko, alkoholické nápoje a konzumovat dráždivá jídla. Ostropestřec se nedoporučuje ženám během těhotenství a při kojení, ani lidem s vysokým krevním tlakem. Skladujte ho ve skleněné nádobě přiměřeně velké obsahu - velmi rychle totiž oxiduje.

Při užití většího množství, než je předepsáno, nejsou známy žádné vedlejší účinky ani žádné zdravotní problémy.
Ostropestřec mariánský neobsahuje žádné škodlivé látky pro játra, je velmi bezpečnou volbou pro jejich léčbu a samozřejmě i prevenci. Pro efektivní účinnost ostropestřce mariánského je ideální užívat ho jako ucelenou kúru, a to pravidelně několik týdnů nebo měsíců.

  • 2x denně alespoň 30 - 40 minut před jídlem (aby koncentrace v žaludku nebyla zředěna potravou)

  • 2x poléková lžíce a zapít 3 dl vody

  • Nejúčinnější dávka je těsně před spaním

  • Pri užití väčšieho množstva ako je predpísané nehrozia žiadne zdravotné problémy

  • Na začátku kúry je třeba dávku zdvojnásobit z důvodu nastartování systému trávení a vylučování

  • Po odbalení přesypte obsah sáčku do přiměřeně velké sklenice s víčkem, abyste zabránili oxidaci

  • Jedno balení vám vydrží asi 10 až 12 dní

  • Plody ostropestřce mariánského se užívají v drcené formě ve velikosti máku přímo tak, jak ho příroda poskytla, bez dalších dodatečných úprav

  • Zejména při závažnějších poškozeních jater je nezbytné dlouhodobé užívání vyšších dávek

Říkají o ostropestřci

Přesvědčte se o příznivých účincích Ostropestřce mariánského sami

OBJEDNAT OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ